Elbette 1912 den beri değil, 2013 yılında butik üretim olarak piyasaya girdiğimiz Gürocak Sabunları olarak büyüyen ve hızla gelişen piyasanın genç ve dinamik bir siteyiz. İlgi duyduğumuz doğal sabun üretimine ev atölyesi tabiri ile severek başladık. Üretimlerimi alışılmışın içinde ve dışında tekniklerle ve doğallığa aynı zamanda bilimsel verilere önem vererek sürdürmemin etkisi ile piyasada tahminimden büyük taleplerle karşılık bulduk.

Kısa sürede üretim ile ilgili tüm yasal prosedürleri tamamlayıp www.gürocaksabunları.com e-ticaret yapısı altında üretim kapasitemizi ve hacmimizi arttırdık. Bu doğrultuda kurumsal ve profesyonel üretim çalışmaları ile çeşitliliği arttırarak doğal yapısını geliştirdiğim ürünleri en ince detayına kadar insanımıza doğru şekilde ve özellikte buluşturmayı kendimize hedef edindik.

Günlük üretimlerimi yüzbinler yaparak faydasız ucuz üretim çok kazanç seçeneğini silip attığık. Lakin az üretim, kullanımında fayda sağlayıcı ve memnun edici ürün seçeneğini benimsediğiğimiz için olsa gerek sattığımız her üründen gurur duyduk.Ar-Ge çalışmaları ile her yeni yılda daha iyi, daha spesifik ürünler çıkarmayı alışkanlık haline getirdik. Özellikle sabun üretimlerimizdeki hammadde çeşitliliği ile her cilde fayda sağlayacak doğal üretim tekniklerini kaliteden taviz vermeden uygulamaktayız.

Üretim kadar hammadde kalitesine de önem verdik. Piyasada bulunan hammaddelerin en kaliteli ve en saflarına ulaştık. Ucuz, nerden geldiği ya da nasıl üretildiği belli olmayan yağlardan ziyade güvenilir, tecrübe edinilmiş yağlarla üretim yaptık yapmaya devam ediyoruz.

Gürocak Sabunları ailesi içerisinde yer alan iş ortaklarımız, dağıtımcı ya da satıcı dostlarımız kalitelerini ürünlerimizin kalitesi ile doğru orantılı tüketiciye sunmuş ve başarılı sonuçlar elde ettik.

Sıradan üretim teknikleri ve ucuz malzeme kullanımı gibi gelişigüzel üretilen ürünlerin insana fayda sağlamayacağı anlayışı bizleri meşakkatli yapım aşamalarına sürüklese de uğraşlarımızdan keyif almakta ve ürünlerimizden gurur duymaktayız. İnsanı müşteri olarak görmek yerine ailemizden bir fert olarak görmek üretimlerimizde duyarlı, adaletli ve özverili çalışmalar yapmamızın yolunu açıyor.

Back to Top